Na Парижі

У Вінниці розпочали ремонт гуртожитку для внутрішньо переміщені осіб

Новини Вінниці / У Вінниці розпочали ремонт гуртожитку для внутрішньо переміщені осіб
У Вінниці вже почалися будівельні роботи в гуртожитку, на вулиці Стрілецькій, 3, де зараз проживають внутрішньо переміщені особи. Процес запущено за грантові кошти.

Поліпшення умов проживання для людей, які тікали від рашистських обстрілів, стало можливим завдяки співпраці вінницької міської влади з проєктом «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», керівнику Еріку Швайкгардту та команді GIZ в Україні.

«Поточний ремонт здійснюємо за рахунок грантових коштів від Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) в сумі 120 тисяч євро. Йдеться про ремонт 12 кімнат , санвузлів та кухні на верхньому, дев’ятому поверсі. Сюди входить заміна вікон, дверей, підлоги, внутрішнє опоряження стін та проведення мережі Інтернет. Для кожної кімнати придбаємо меблі - нові ліжка, тумбочки, шафи тощо. Крім того, будівельники відремонтують покрівлю будинку», - зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний.

Наразі в гуртожитку проживають 160 вимушених переселенців. На період виконання робіт мешканці переселяться на нижчі поверхи. Будівля забезпечена безперебійним електро- та водопостачанням.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї