![У Вінниці самовільно «захопили» стіну багатоповерхівки (ФОТО) / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У Вінниці самовільно «захопили» стіну багатоповерхівки (ФОТО)](/system/posts/covers/000/007/833/original/srhhs.jpg?1582555556)
У Вінниці місцева бізнес-вумен вирішила скористатись стіною будинку, у якому знаходиться її крамниця в якості рекламного табло. Однак, жінка мабуть забула чи не знала, що таке вважається незаконним, адже жодних дозволів на рекламу ніхто у міськраді не видавав.
Як стало відомо з сторінки Муніципальної варти у Facebook, на стінах фасаду будинку, де здійснюється підприємницька діяльність по вул. Оводова, без будь-яких на те дозволів ВМР, власниця магазину організувала розміщення рекламних банерів, через що працівниками Муніципальної варти було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.