Na Парижі

У Вінниці відбулися урочистості з нагоди дня Повітряних Сил ЗСУ

Новини Вінниці / У Вінниці відбулися урочистості з нагоди дня Повітряних Сил ЗСУ
Сьогодні, відзначають день Повітряних Сил Збройних Сил України. У головному штабі Командування, що дислокується у місті Вінниці, напередодні свята відбулися урочистості.

Сьогодні відзначають день Повітряних Сил Збройних Сил України. У головному штабі Командування, що дислокується у місті Вінниці, напередодні свята відбулися урочистості.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної ради.

Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України Сергій Дроздов повідомив, що 16 років тому Повітряні Сили об’єднали в собі потенціал Військово-Повітряних Сил та Військ Протиповітряної оборони. За його словами, протягом короткого періоду Повітряні Сили стали найбільш боєздатним видом Збройних Сил України, який демонструє свою ефективність з початком бойових дій на сході країни.

«На жаль, з часу війни на сході України 55 наших бойових побратимів загинули під час ведення бойових дій. Сьогодні Повітряні Сили виконують бойові завдання з охорони державного кордону України у повітряному просторі, протиповітряної оборони важливих державних об’єктів держави та бойові завдання на сході та півдні України», – зазначив Сергій Дроздов.

Як відомо, відповідно до Державної програми розвитку Збройних Сил України здійснено приведення організаційних структур у відповідність зі структурами держав-членів НАТО. За короткий період Повітряним Силам Збройних Сил України вдалося суттєво покращити рівень справності озброєння. У першому півріччі 2020 року отримано коштом державного оборонного замовлення та відновлено близько двох десятків одиниць основних зразків озброєння та військової техніки.

З метою підвищення рівня взаємосумісності з НАТО та вивчення передовго досвіду збройних сил інших країн світу Повітряні Сили Збройних Сил України постійно беруть участь у міжнародних заходах військового співробітництва.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк вручив Почесні грамоти Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради військовослужбовцям Повітряних Сил Збройних Сил України та привітав з професійним святом.

Вітав військових авіаторів від імені органів місцевого самоврядування Вінниччини та депутатського корпусу заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Керівний склад Повітряних Сил, очільники області та міста вшанували пам'ять захисників Батьківщини хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіального комплексу.

Завершились урочистості святковим концертом Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України.

Новини Вінниці / У Вінниці відбулися урочистості з нагоди дня Повітряних Сил ЗСУНовини Вінниці / У Вінниці відбулися урочистості з нагоди дня Повітряних Сил ЗСУНовини Вінниці / У Вінниці відбулися урочистості з нагоди дня Повітряних Сил ЗСУ
Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї