![У Вінниці відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з плавання / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У Вінниці відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з плавання](/system/posts/covers/000/033/200/original/%D0%A3_%D0%92%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%96_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B1%D1%83%D0%B2%D1%81%D1%8F_%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%92%D1%81%D0%B5%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D1%96%D1%80_%D0%B7_%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F.png?1712656517)
У КЗ «Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної» відбувся дводенний турнір з плавання, присвячений пам'яті рекордсменки Марії Гавриш. У змаганнях взяли участь понад 85 юних спортсменів.
У програмі турніру були включені олімпійські дистанції, різноманітні вікові категорії та стилі плавання. Змагання включали командні заходи з метою визначення найкращих результатів.
Організатори зауважили, що турнір проводиться з 2007 року. Раніше він мав міжнародний статус, але через складну ситуацію в країні тепер має статус Всеукраїнських змагань.
«У наших змаганнях беруть участь спортивні команди з Вінниці, Тернополя та Хмельницького. Ми вдячні за можливість проведення такого турніру, яка стала можливою завдяки Збройним Силам України, нашим Захисникам і Захисницям, що несли важку службу на захисті нашої Батьківщини», - підкреслила директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.
Варто зазначити, що назва турніру, присвяченого Марії Гавриш, має символічне значення. Вінничанка Марія Гавриш, олімпійська чемпіонка та переможниця багатьох змагань, є прикладом для наступних поколінь у досягненні цілей та розвитку.
У результаті змагань учасники подолали різноманітні дистанції та вибороли свої нагороди.