![У Вінниці з приватної каналізації відходи потекли по вулиці / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У Вінниці з приватної каналізації відходи потекли по вулиці](/system/posts/covers/000/030/782/original/7--5055.jpg?1694772142)
Через сморід вінничани змушені були поскаржитися на порушення умов експлуатації приватної каналізаційної мережі. У результаті витоку рідких відходів з оглядового колодязя вони опинились на пішохідній доріжці по вулиці Приміська, що у мікрорайоні Сонячний поблизу Тяжилова.
Про це повідомляє Муніципальна варта м. Вінниця.
Скаргу до «муніципалів» надійшла 11 вересня.
«На правопорушника було складено протокол за ст. 152 КУпАП», - зазначають у комунальному підприємстві.