Na Парижі

У Вінниці затвердили новий порядок торгівлі з пересувних об’єктів

Новини Вінниці / У Вінниці затвердили новий порядок торгівлі з пересувних об’єктів
У Вінниці вирішили спростити процедуру виявлення нелегальних «точок» пересувної торгівлі. Про кожну тепер можна буде дізнатися по QR-коду. Крім того, влада вирішили застосувати зонування, аби підприємці не ставали де заманеться.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Про це повідомляють у Вінницькій міськраді.

Вчора, 23 червня, виконавчий комітет Вінницької міськради ухвалив рішення «Про затвердження порядку використання об'єктів благоустрою для здійснення торговельної діяльності з пересувних об'єктів сезонної торгівлі та проведення ярмарків на території Вінницької МТГ.

Дане рішення покликане впорядкувати сезонну торгівлю з пересуваних об'єктів на території громади. Мова йде про кава-машини, пересувні морозильні вітрини, водомати, кеги із квасом тощо.

«Новий порядок, який прийнятий рішенням виконкому, передбачає вдосконалену, прозору і уніфіковану процедуру розташування пересувних об'єктів сезонної торгівлі на об'єктах благоустрою», - повідомила директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук.

Відповідно до нових критеріїв, розташування пересувних об'єктів сезонної торгівлі буде відбуватися вже згідно із зонуванням нашого міста, крім того, кожен об'єкт пересувної торгівлі матиме QR-код, який допоможе споживачам чітко зрозуміти, що це за суб’єкт підприємницької діяльності, законно чи незаконно він розташований.

«Цей QR-код буде давати можливість за посиланням переходити на рішення виконкому, яким буде надано дозвіл на розташування пересувного об’єкту торгівлі. Також новий Порядок передбачає процедуру здійснення диференційованих внесків СПД до фонду соціально-економічного розвитку ВМТГ в залежності від площі, типу та локалізації ПОСТ», - пояснила І.Копчук.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї