Na Парижі

У Вінниці завершили будівництво цеху обробки горіхів

Новини Вінниці / У Вінниці завершили будівництво цеху обробки горіхів
Компанія Roshen завершила будівництво цеху обробки горіхів на своєму вінницькому підприємстві. Його загальна площа складає 1657 м².

Про це повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний після візиту на виробничий майданчик.

«Новий цех створили з метою заміщення імпортних напівфабрикатів, необхідних для українського виробництва. Виробнича потужність тут складатиме 40 тонн перероблених горіхів на день», - зазначив він.

За словами посадовця, поки що відбувається процес монтажу обладнання та пуско-налагоджувальних робіт. Нові працівники знайомляться з технікою та готуються до запуску цеху.

«Тут вже працює 12 людей, а в планах збільшити колектив до 20. Тобто ще 8 вакантних місць є, і всі охочі, хто зараз в пошуку роботи, можуть звертатися», - додав він.

На думку А.Очеретного, розвиток підприємств та їх повноцінна робота – це запорука зміцнення економіки та, як наслідок, додаткові можливості для наших оборонців.

«Вінницький муніципалітет дав поштовх розвитку Промислової долини три роки тому, коли стартувало будівництво доріг на вулицях Гонти-Енергетична. Будемо продовжувати й надалі створювати можливості для нашої конкурентоспроможності», - зауважив заступник мера.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї