Na Парижі

У Вінниці знову на Замковій горі висадили квіткове панно у вигляді Герба України

Новини Вінниці / У Вінниці знову на Замковій горі висадили квіткове панно у вигляді Герба України
Для створення патріотичної інсталяції знадобилося близько 5 тисяч квітів. Це жовто-гарячі тагетіс та блакитні агератуми. Замкова гора – найвища точка Вінниці, де знаходиться флагшток із найбільшим Прапором України у регіоні, тому не випадково для квіткового тризуба минулого року обрали саме це місце. Він символізує нескореність та силу українського духу.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Від самого ранку 23 травня на Замковій горі кипіла робота. Працівниці МКП «Вінницязеленбуд» добирали квіточку до квіточки. Бережно, без поспіху, адже кожний кущик має бути на своєму місці.

«Це для нас дуже важливо і хочеться максимально вкласти у цю композицію душу, любов до України, шану до наших загиблих воїнів і, звичайно, любов до рідного краю, - каже майстриня підприємства Алла Данілевська. – Власне саме назва Замкової гори свідчить про її ландшафтну особливість – природний схил. Його добре видно і з дороги, і з прилеглих територій. А отже і вінничани, і гості міста зможуть милуватися квітковим панно та надихатися патріотичною красою».

За словами Алли Данілевської, тагетіси, які в народі називають чорнобривцями, й агератуми – невибагливі та не потребують надмірного догляду. Вони цвістимуть до пізньої осені.

«Минулої весни наші клумби, квітники, сквери прикрасили композиції у національних кольорах. Цьогоріч ми вирішили не відступати від цієї традиції. Чимало рослин виплекали у своїх оранжереях та теплицях. Наразі у багатьох куточках нашого міста ви вже можете побачити результат нашої праці. Зазвичай переважають жовто-блакитні орнаменти, але є й чимало, виконаних у кольорах вишиванки», - зазначила очільниця МКП «Вінницязеленбуд» Тетяна Прибиш.

Комусь квіткові панно, можливо, навіють спомин про мамин рушник, комусь – бабусину сорочку… Це символи українського народу. На підприємстві переконані, що сьогодні вони надзвичайно важливі, адже показують хто ми є і за що боремось… До того ж, попри війну, Вінниця має залишатися містом із унікальними квітковими традиціями. Це також символ нашої незламності та сили духу.

«Вінничани пишаються своїм заквітчаним містом. Із року в рік засвідчують це під час Всеукраїнського опитування Міжнародним республіканським інститутом IRI Україна. Тож працюємо далі, щоб барвиста краса Вінниці ніколи не згасла!» – наголосила Тетяна Прибиш.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї