Na Парижі

У Вінницькій облраді ухвалили «дуже складний» бюджет-2022

Новини Вінниці / У Вінницькій облраді ухвалили «дуже складний» бюджет-2022
На черговій сесії, що відбулась 24 грудня, депутати Вінницької обласної ради 24 грудня прийняли бюджет на 2022 рік. За нього проголосували 63 обранці із 68 присутніх.

У наступному році доходи обласного бюджету складуть 4 млрд 567,2 млн грн; видатки – 4 млрд 572 млн грн; повернення кредитів до обласного бюджету – 9 млрд 248,8 млн грн; надання кредитів з обласного бюджету – 4 млрд 426,8 млн грн; профіцит за загальним фондом обласного бюджету складе 17 млрд 299,4 млн грн.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що бюджет-2022 дуже складний.

«Але він буде соціально спрямованим. Пріоритетні напрями мають бути забезпечені фінансуванням. Це передусім – медицина, освіта, культура та підтримка розвитку громад області, – наголосив В.Соколовий. –  Фінансування медичної сфери нам вдалося збільшити на 11 млн грн, ніж це було закладено в проєкті бюджету. 10 млн грн буде спрямовано на харчування дітей у закладах освіти».

Вячеслав Соколовий підкреслив, що на програму «Успішні Сильні Громади» на наступний рік виділяється 76,2 млн грн. Зокрема, на конкурс обласної Ради «Комфортні громади»  спрямовується 36,3 млн грн. На програму «Питна вода» – 7 млн грн; на екологічний фонд – 52 млн грн.

«Як і минулого року, без підтримки не залишаться учасники АТО/ООС та члени їх сімей. Будуть стипендії кращим студентам, премії кращим спортсменам та їхнім тренерам, стипендії ветеранам спорту; премії переможцям конкурсів у галузі культури», – додав голова облради.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї