Унаслідок ракетного удару у Вінниці пошкоджено об’єкт. Жертв немає

Новини Вінниці / Унаслідок ракетного удару у Вінниці пошкоджено об’єкт. Жертв немає

Близько 4-ої години ранку 16 березня по Вінниці було нанесено авіаудар. За припущенням силовиків, його скорегували.

«Ця ніч у Вінниці була неспокійна. Тривога і ракетний обстріл... Пошкоджено об’єкт. Не житловий. Жертв немає. На місці працюють рятувальники», - стисло прокоментував обставини начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Він натякнув, що удар не був випадковим. Борзов нагадав про посилення покарання для колаборантів.

«То думайте – ті, хто сидить і чекає приходу росіян», - підкреслив очільник області.

Деталі щодо пошкодженого об’єкту будуть згодом.

Як зазначають у Вінницькій ОВА, тимчасово припинено трансляцію ефірного мовлення телевізійних та радіоканалів у м. Вінниця та навколишніх громадах. Можна скористатися альтернативними джерелами інформації

Через технічні причини тимчасово було припинено трансляцію ефірного мовлення телевізійних та радіоканалів в м. Вінниця та навколишніх громадах

В зв’язку з цим неможливим є отримання сигналу через тюнери Т2 та частини FM-радіостанцій. Фіксуються проблеми з доступом до ефіру UA:Суспільне, Армія, Місто над Бугом та інших каналів. Ведеться робота по відновленню ефіру.

Нагадуємо, що ви можете скористатись альтернативними джерелами інформації:

- На супутнику. Українські телеканали розкодовані на супутнику. Це означає, що доступ до мовлення безкоштовний. Щоб переглядати телебачення, потрібен супутниковий ресивер та супутникова антенна.

- В застосунку ДІЯ – ведеться трансляція Національного телемарафону #UAразом (телебачення та радіо)

- На Youtube. Більшість українських каналів мають власні канали на Youtube. Якщо у вас є швидкий інтернет, знайдіть у мобільному додатку або на вебсторінці на Youtube бажаний канал. Якщо швидкість інтернету невисока, оберіть в налаштуваннях відео нижчу роздільну здатність (три крапки у верхній частині відео - якість - 360р або 480р - цього буде достатньо).

- На ОТТ-сервісах. На платформах YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, Oll tv доступ до українського телебачення тепер теж безкоштовний. Знайдіть бажаний канал в застосунку або на вебсторінці улюбленої платформи.

- Крім того, слухайте українське радіомовлення в інтернет-радіо: radioplayer.ua

- Також нагадаємо, що наразі триває Національний телемарафон #UAразом: провідні національні телеканали UA:Перший, Рада, 1+1, Україна, ICTV, СТБ, Інтер, Україна24, ТРК Київ об’єднались задля того, щоб оперативно надавати глядачеві перевірену інформацію щодо війни в України.

- Трансляція в повному обсязі доступна в кабельних мережах по всій території області.

P.S. Як повідомили у Держспецзв’язку, вранці 16 березня окупанти обстріляли телевежу Концерну РРТ (входить до сфери управління Держспецзв'язку) у Вінниці.

«Ефірне мовлення в місті тимчасово не працює. ️Тому нагадуємо мешканцям Вінниці, що наразі отримати доступ до українського мовлення безкоштовно можна кількома способами:

📡 На супутнику. Українські телеканали розкодовані на супутнику. Це означає, що доступ до мовлення безкоштовний. Щоб переглядати телебачення, потрібен супутниковий ресивер та супутникова антена.

🖥 На Youtube. Більшість українських каналів мають власні канали на Youtube. Якщо у вас є швидкий інтернет, знайдіть у мобільному додатку або на вебсторінці на Youtube бажаний канал. Якщо швидкість інтернету невисока, оберіть в налаштуваннях відео нижчу роздільну здатність (три крапки у верхній частині відео - якість - 360р або 480р - цього буде достатньо).

📹 На ОТТ-сервісах. На платформах YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, Oll tv доступ до українського телебачення тепер теж безкоштовний. Знайдіть бажаний канал у застосунку або на вебсторінці улюбленої платформи.

📱У Дії в розділі Послуги. Для цього потрібно оновити застосунок.

Крім того, слухайте українське радіомовлення через інтернет-радіо: radioplayer.ua та в застосунку Дія.

Нині триває Національний телемарафон #UAразом: провідні національні телеканали UA:Перший, Рада, 1+1, Україна, ICTV, СТБ, Інтер, Україна24, ТРК Київ об’єднались задля того, щоб оперативно надавати глядачеві перевірену інформацію щодо війни в Україні», - йдеться у повідомленні установи.

Макс Мельник

16 березня, 2022