Na Парижі

В ISW не бачать ознак оточення Бахмуту росіянами

Новини Вінниці / В ISW не бачать ознак оточення Бахмуту росіянами
Аналітики Інституту вивчення війни (ISW), проаналізувавши ситуацію, прийшли до висновку, що російським військам не вдасться найближчим часом оточити Бахмут.

Як зазначають фахівці ISW, російські війська, схоже, забезпечили собі достатню позиційну перевагу, щоб здійснити розворот у певних районах Бахмута, але ще не змусили українські війська відступити і, ймовірно, не зможуть оточити місто найближчим часом. Масового відведення звідти українських військ не відбувається.

Підтвердив це і речник Східного угруповання військ Сергій Череватий у коментарі CNN

«Бої в Бахмуті ведуться більше на околицях, а саме місто контролюється українськими Силами оборони: Збройними силами України, Прикордонною службою та Національною гвардією… Масового відведення українських військ також не відбувається», - зазначив він, додавши, що українські війська проводять контрольовану, планову ротацію позицій у Бахмуті.

Станом на суботу, за його словами, бойові дії велися навколо Бахмута, у селах Васюківка та Дубово-Василівка на північ від міста, а також у селах Іванівське та Богданівка на захід від нього.

«Лише поблизу Бахмута відбувся 21 ворожий обстріл із застосуванням різних артилерійських систем та РСЗВ, а також 9 бойових зіткнень. Всього на цьому фронті відбувся 131 обстріл та 38 бойових зіткнень», - повідомив Череватий.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї