![В одній зі шкіл Вінницької області хотіли купити «золотої риби» на 1,5 мільйони / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / В одній зі шкіл Вінницької області хотіли купити «золотої риби» на 1,5 мільйони](/system/posts/covers/000/012/931/original/34.jpg?1593174114)
Перевіряючи систему публічних закупівель Prozorro, працівники вінницької прокуратури виявили факт розтрати бюджетних грошей.
Як повідомили в пресслужбі прокуратури Вінницької області, один із навчальних закладів області провів закупівлю риби з порушенням вимог закону України "Про публічні закупівлі". Тобто навчальний заклад уклав договір з учасником торгів з найвищою ціновою пропозицією, який не надав усіх необхідних для участі в процедурі закупівлі документів.
За ініціативи прокуратури області Управлінням Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області проведено моніторинг зазначеної закупівлі та підтверджено виявлені порушення. З метою їх усунення складено відповідний висновок.
У подальшому, із замовником зазначений договір на суму 1,45 млн грн розірвано.