![В селі на Вінниччині світлинами чоловіків заохочують до безкоштовної роботи. В ОТГ винайшли спосіб по залученню працівників / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / В селі на Вінниччині світлинами чоловіків заохочують до безкоштовної роботи. В ОТГ винайшли спосіб по залученню працівників](/system/posts/covers/000/008/970/original/%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F.jpg?1582557066)
На Вінниччині мешканців заохочують до волонтерства фотосесією. Днями в селі Вінницької області чоловіки безкоштовно розвантажили обладнання для дитячого майданчика. Про це йдеться на сторінці спільноти Іванівська ОТГ у Facebook.
Місцева влада «віддячила» креативними світлинами. На одних чоловіки позують на фоні «трофею» - розібраних деталей майбутнього комплексу. На інших - вітають глядачів «президентським» жестом.
Хтось знявся з вантажем на плечі, як на відомій за радянських часів картини «Ілліч з колодою» - деревяною, а не картковою, звичайно. Судячи з посмішок, чоловіки не проти такої "подяки".
На сторінці спільноти також повідомляють, що до завершення реалізації проекту «Спортивно-відпочинковий майданчик села Гущинці» залишився один крок. Майстри фірми-підрядника вже приступили до монтажних робіт.
Що ж чекаємо світлин з відкриття, вони, напевне, мають бути дуже креативними.