В Ямполі на Вінниччині накрили нелегальне виробництво алкогольних напоїв

Новини Вінниці / В Ямполі на Вінниччині накрили нелегальне виробництво алкогольних напоїв

В Ямполі Вінницької області поліцейські та прикордонники припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення фальсифікованого алкоголю. Виробництво місцеві мешканці обладнали у власному домогосподарстві.

Про це повідомляє Могилів-Подільський районний відділ поліції.

Поліцейські отримали оперативну інформацію про місцевого мешканця, який організував виготовлення фальсифікованого алкоголю та продавав його на території області. У гаражі підприємливий чоловік обладнав цех для виготовлення та зберігання небезпечної продукції.

Підпільний бізнес 45-річного жителя м. Ямпіль правоохоронці задокументували 13 вересня. Під час обшуку поліцейські вилучили 160 літрів спирту невідомого походження, 72 літри спиртовмісної речовини, тару та обладнання для виготовлення контрафактної продукції.

Відпрацювали отриману інформацію та задокументували протиправну діяльність зловмисника працівники відділення поліції № 1 Могилів-Подільського райвідділу поліції спільно з прикордонниками.

Підакцизну продукцію вилучено та направлено на експертизу. Поліція встановлює джерело її походження та осіб, які можуть бути причетними до незаконного бізнесу.

Триває досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Макс Мельник

15 вересня, 2023