Вчинив вибух через помсту. На Вінниччині передали до суду справу щодо посягання на життя правоохоронця у Козятині

Новини Вінниці / Вчинив вибух через помсту. На Вінниччині передали до суду справу щодо посягання на життя правоохоронця у Козятині

До суду передано обвинувальний акт стосовно 40-річного жителя Козятина, який обвинувачується у посяганні на життя працівника правоохоронного органу.

Як повідомляють у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, слідством установлено, що 13 жовтня 2022 року близько 8 години стався вибух невідомої речовини, яка знаходилася в пакеті на капоті автомобіля, який належить правоохоронцю. У результаті вибуху 38-річний поліцейський отримав опіки. Його госпіталізовано до медичного закладу.

«З'ясовано, що правоохоронці неодноразово виявляли та документували правопорушення та припиняли протиправну діяльність обвинуваченого. Чоловік, керуючись жагою помсти, вирішив позбавити життя працівника правоохоронного органу та умисно знищити його автомобіль», - йдеться у повідомленні.

Завдяки інформації в Інтернеті правопорушник навчився виготовляти сумішеві вибухові речовини, запалювальні суміші та пристрої, а також дізнався про способи для приведення їх в дію через певний проміжок часу.

Під час обшуку за місцем проживання обвинуваченого вилучені докази, що свідчать про його причетність до вчинення злочинів.

Кримінальне провадження було порушено за ч. 1 ст. 263-1, ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 347, ст. 348  КК України. У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від дев'яти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Макс Мельник

2 лютого, 2023