Від снігу Вінницю розчищають 10 одиниць спецтехніки

Новини Вінниці / Від снігу Вінницю розчищають 10 одиниць спецтехніки

З ранку 21 листопада комунальні служби почали прибирання Вінниці від снігу. До роботи залучили 10 одиниць спецтехніки. Сніг не настільки рясний, аби залучати весь автопарк.

Про це повідомляють у департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради.

Аби на дорогах та вулицях не було ожеледиці, комунальники посипають протиожеледною сумішшю вулиці, дороги та зупинки громадського транспорту. На дворових територіях теж працюють комунальні працівники, додають у департаменті житлового господарства міської ради.

«З самого ранку близько 300 двірників працюють над розчищенням тротуарів, проходів, під'їзних шляхів, – розповідає директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Роман Фурман. – Учора, 20 листопада, на прибирання прибудинкових територій також вийшла 21 одиниця техніки».

У режимі 24/7 ефективна команда фахівців спрямовує зусилля на вирішення важливих питань життєдіяльності громади, а ремонтні бригади комунальних підприємств завжди готові відреагувати на будь-які аварійні випадки на мережах.

«Просимо водіїв залишити автівки вдома, не створювати затори й подбати про паркування, щоб снігоприбиральна техніка могла проїхати без проблем. А пішоходів закликаємо не забувати про світловідбивачі на одязі», – сказав начальник відділу утримання об’єктів та благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міськради Вячеслав Хілінський.

Олеся Рудницька

21 листопада, 2022