Відчуємо, що щастя існує і в найтемніші часи! Концерт «Harry Potter: Музика з кінофільмів» 4 грудня у Вінниці

Новини Вінниці / Відчуємо, що щастя існує і в найтемніші часи! Концерт «Harry Potter: Музика з кінофільмів» 4 грудня у Вінниці

Шанувальники магії та Гоґвортсу, цей вражаючий концерт для вас!

У понеділок Вінниця порине у атмосферу новорічних свят разом з улюбленою музикою до кіновсесвіту «Гаррі Поттер».

4 грудня о 19.00 у театрі ім. Садовського на концерті-прем’єрі «Harry Potter: Музика з кінофільмів у виконанні симфонічного оркестру» глядачів чекають улюблені мелодії, які супроводжували Гаррі, Герміону та Рона у їхніх пригодах.

Під керівництвом віртуозного диригента Олександра Госачинського знаменитий симфонічний оркестр GosOrchestra зіграє найкращі композиції, які вже давно закарбувалися у наших серцях.

— Приходьте з сім'єю та друзями, аби ще раз згадати, що щастя існує і в найтемніші часи. Якщо не забути ввімкнути світло! — запрошують всіх організатори.

Віртуозів оркестру GosOrchestra вінницькі меломани знають пречудово!

Шаленими оваціями, стоячи, вінничани вітали музикантів у жовтні під час грандіозного концерту «Музика кінохітів».

Історія цього особливого оркестру розпочалась у 2016 році. За ці сім років артисти створили унікальні триб'ют-програми Queen, The Beatles, Michael Jackson, The Prodigy та інші, з якими незмінно збирають аншлаги по всій Україні. У репертуарі мають понад 200 композицій у авторських аранжуваннях, а головне — щиру глядацьку любов.

Про них меломани кажуть: «GosOrchestra — це завжди особлива синергія!»

Своєю філігранною майстерністю, музичною чуйністю і вмінням запалювати публіку з перших акордів артисти GosOrchestra  дивують всіх!

Приходьте у понеділок, 4 грудня, о 19.00 у театр ім. Садовського на концерт «Harry Potter: Музика з кінофільмів» насолоджуватися казковою музикою з усіх фільмів саги про найвідомішого у світі чарівника у виконанні віртуозів прекрасного оркестру GosОrchestra! Відчуття свята і музична насолода гарантовані всім!

У цей вечір магія буде у кожній ноті!

Квитки на концерт купуйте на сайті https://afisha.vn.ua

Також квитки можна придбати у всіх касах «Афіша Вінниці»: у театрі ім. Садовського, готелі «Франція», Вінницькій філармонії, Вінницькому планетарії, креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK»,  магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», центрі розвитку «Origami», магазинах святкового декору «Aladdin» (у ТЦ «Plaza Park» і ТЦ «Barbara»), тур-клубі «Бідняжка».

admin

3 грудня, 2023