![Віктор Павлущик з Вінниці переміг у конкурсі на посаду голови НАЗК / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Віктор Павлущик з Вінниці переміг у конкурсі на посаду голови НАЗК](/system/posts/covers/000/032/883/original/large.jpg?1708939592)
На конкурсі на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) перемогу здобув Віктор Павлущик, який родом з Вінниці.
Комісія з відбору, через відкрите обговорення та голосування 25 лютого, визнала Павлущика відповідним кандидатом, оцінивши його професійний досвід, зрілість, лідерські якості та бачення подальшого розвитку інституції.
Народившись у Вінниці, Віктор Павлущик закінчив ліцей №7 та навчався в Національній академії СБУ. Службу у Службі безпеки України розпочав на посаді оперуповноваженого, а потім працював у Центральному управлінні СБУ на оперативних посадах.
Закінчивши університет ім. Шевченка, Павлущик віддав певний час роботі у Національному антикорупційному бюро України (НАБУ).