Вінничанка Ірина Буй стала чемпіонкою світу з біатлону

Новини Вінниці / Вінничанка Ірина Буй стала чемпіонкою світу з біатлону

Вчора, 20 січня, біатлоністка з Вінниччини Ірина Буй виборола золоту медаль на чемпіонаті світу у норвезькому Ліллегаммері. Це її друга нагорода на змаганнях, першою була срібна медаль.

Як повідомляють на Facebook-сторінці Національного комітету спорту людей з інвалідністю, індивідуальна гонка була дуже вдалою для українських паралімпійців. Наші спортсмени вибороли 6 високих нагород, серед яких 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі. Завдяки яскравому виступу Україна одразу піднялась на 2 позицію чемпіонату світу.

Ірина Буй стала чемпіонкою світу, а у Олександра Казіка з Вінниччини – бронзова нагорода.

Спортсмени змагались в індивідуальній гонці з біатлону на дистанції 12,5 кілометри.

У класі стоячи 26-річна Ірина Буй випередила Олександру Кононову (Київська обл.), яка стала срібною призеркою і Людмилу Ляшенко (Харківська обл.), яка отримала бронзову медаль.

За п'ять змагальних днів у доробку українських паралімпійців – 19 нагород – 5 золотих, 6 срібних та 8 бронзових медалей, а також три українських п’єдестали у виконанні наших спортсменок.

Зазначимо, що 17 січня Ірина Буй виборола «срібло» на середній дистанції у 10 км.