![Вінничанка здобула медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Вінничанка здобула медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики](/system/posts/covers/000/032/819/original/FB_IMG_1708084263319.jpg?1708085306)
Вінницька важкоатлетка Ганна Давидова захопила серця глядачів та вразила своїми разючими досягненнями на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики.
Чемпіонат відбувся у Софії, Болгарія. Представниця Вінницької ШВСМ виборола золоту медаль в загальній сумі двоборства та завоювала дві срібні нагороди у ривку та в поштовху, показавши дивовижний результат - 220 кг (100 кг у ривку та 120 кг у поштовху) у ваговій категорії до 64 кг.