Na Парижі

Вінничанин Дмитро Даниленко здобув «срібло» на першому етапі Кубка Світу з веслування на байдарках та каное

Новини Вінниці / Вінничанин Дмитро Даниленко здобув «срібло» на першому етапі Кубка Світу з веслування на байдарках та каное
Попри війну українські спортсмени продовжують виборювати медалі на міжнародній спортивній арені, показують високі результати та посідають призові місця. Так, у чеському місті Рачице відбувся перший етап Кубка Світу сезону 2022 з веслування на байдарках та каное. Вінничанин Дмитро Даниленко став другим в Олімпійській дистанції в байдарці-четвірці.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Дмитро Даниленко – вихованець Вінницької школи вищої спортивної майстерності. Веслувальник виступав у чоловічому екіпажі К4, який очолив список Чемпіонів світу 2021 року. Спортсмени здобули срібну медаль на олімпійській дистанції в байдарці-четвірці.

У підсумку на першому етапі Кубка Світу сезону 2022 з веслування на байдарках та каное Україна завоювала шість медалей: три «золота», два «срібла» та «бронзу». У медальному заліку збірна країни розділила третє місце з командою Німеччини.

Спортсмени присвятили свою «бронзову» перемогу Україні. Кажуть, це вкотре доводить, що ми найсильніша нація і зовсім скоро переможемо у цій війні.

«Ми присвячуємо свої спортивні досягнення рідній Україні. Вкотре доводимо, що ми сильна та вільна нація, і невдовзі переможемо у цій жахливій війні. Я дуже сподіваюсь, що наші досягнення дають сили та впевненості нашим захисникам. Слава Україні!» - зазначає Дмитро Даниленко.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї