Вінничанин Олексій Денисюк став бронзовим медалістом Паралімпіади у Токіо

Новини Вінниці / Вінничанин Олексій Денисюк став бронзовим медалістом Паралімпіади у Токіо

Вінницький стрілок Олексій Денисюк виборов бронзу на Паралімпіаді у Токіо. Він посів третє місце в стрільбі з пневматичного пістолета в міксті (дистанція — 25 метрів). Його результат — 20 балів, що на сім менше, ніж у чемпіона, китайця Сіня Хуана.

Медаль Денисюка стала для України 78-ю на поточних Іграх. У загальному медальному заліку українці посідають п’яте місце.

«Влучний постріл! Вітаємо нашого спортсмена та його тренера Дениса Мустафаєва. Олексій увійшов в трійку найкращих у стрільбі з малокаліберного пістолета на відстані 25 метрів (змішана команда у класі SH1). Олексій повторив свій успіх на Іграх у Ріо-де-Жанейро п’ять років тому», - написав у Facebook мер міста Сергій Моргунов.

«Знову медаль і знову вінничанин!!!! Вітаємо з бронзою Олексія Денисюка та його особистого тренера – Дениса Юрійовича Мустафаєва. Вінничанам є ким пишатися. Наші спортсмени – наша гордість!» - підкреслив голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

Зазначимо, у березні цього року вінничанин здобув золоту нагороду Кубку світу з кульової стрільби. Змагання відбувалися у м.Аль-Аін в Об’єднаних Арабських Еміратах. Тоді спортсмен переміг в індивідуальній вправі РЗ – швидкісній  стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів.

Нагадаємо, раніше вінницька спортсменка-паверліфтерка Мар'яна Шевчук здобула другу золоту медаль для України. Дівчина підняла 125 кг - найкращий результат серед учасниць у вазі до 55 кг.