Вінничанин Віктор Циганков розповів, чому підлітком обрав «Динамо» та відмовився від «Шахтаря»

Новини Вінниці / Вінничанин Віктор Циганков розповів, чому підлітком обрав «Динамо» та відмовився від «Шахтаря»

Один з лідерів київського «Динамо» Віктор Циганков згадав, що свого часу міг потрапити в академію донецького «Шахтаря», але зробив вибір на користь свого нинішнього клубу. Вихованцю вінницької «Ниви» не сподобався Донецьк та «зіркова» атмосфера серед підлітків.

Один з лідерів київського «Динамо» Віктор Циганков згадав, що свого часу міг потрапити в академію донецького «Шахтаря», але зробив вибір на користь свого нинішнього клубу. Вихованцю вінницької «Ниви» не сподобався Донецьк та «зіркова» атмосфера серед підлітків.

В інтерв'ю на офіційному YouTube-каналі «Динамо» розмішено інтерв'ю, в якому футболіст пояснив, що на його рішення вплинуло кілька факторів. Зокрема, це колектив і атмосфера в столичній команді, а також близькість рідного міста.

«Коли я приїхав в Донецьк і побув два-три дні на базі «Шахтаря», мені не сподобалося. Мені не сподобався колектив, тому що там все ходили як зірки, а їм було по 12-13 років. І саме місто мені не сподобався. Не знаю. Душа не лежала у мене до цього клубу. Приїхав до Києва, і тут все було по-іншому. і ставлення до мене було зовсім інше, і атмосфера, і то, як проводилися ігри і тренування. Тим більше, Київ набагато ближче до Вінниці – до дому», – розповів В.Циганков.

Відзначимо, що Віктор перейшов в академію «Динамо» в 2011 році, а його дебют за дорослу команду відбувся в 2016-му. З тих пір він провів 188 матчів за клуб, в яких забив 74 голи і віддав 54 результативні передачі.

Нагадаємо, що вінничанин нині є одним з найдорожчих українських гравців. Авторитетний портал Transfermarkt склав загальний рейтинг дорожнечі учасників Євро-2020. Вартість вінгера зросла до €25 млн.

Макс Мельник

11 червня, 2021