![Вінниця сьогодні проводжає в останню захисника / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Вінниця сьогодні проводжає в останню захисника](/system/posts/covers/000/032/838/original/Untitled_image.jpeg?1708420002)
Сьогодні, 20 лютого, Вінницька громада прощається із 35-літнім Захисником Снігуром Юрієм Миколайовичем. Про це повідомляє Вінницька міська рада.
Снігур взяв участь в Антитерористичній операції у 2016 році та відзначився самовідданою службою в складі 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка на Авдіївському напрямку.
Його високий професіоналізм і мужність були відзначені державною відзнакою Президента України "За оборону України". Однак 7 січня цього року він отримав важке поранення, яке стало фатальним. На жаль, Юрій Снігур помер 18 лютого. Залишились його дружина та донька.
Сьогодні відбудеться церемонія прощання з загиблим воїном у поминальній залі за адресою: вул. Генерала Арабея, 1, о 11:30. Поховання планується о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.
Своїми вчинками та відданістю Юрій Снігур залишиться в пам'яті рідних, друзів та співвітчизників як герой, що віддав своє життя за мир і свободу своєї країни.