Вінниця увійшла до маршруту велопробігу «Вшануємо пам’ять захисників України»

Новини Вінниці / Вінниця увійшла до маршруту велопробігу «Вшануємо пам’ять захисників України»

Вінниця стане одним з міст, через які пройде маршрут велопробігу «Вшануємо пам’ять захисників України». Участь у гонці візьмуть ветерани російсько-української війни. Організатор заходу Міністерство у справах ветеранів, захід приурочено до Дня пам‘яті захисників України, який відзначатимуть 29 серпня.

Вінниця стане одним з міст, через які пройде маршрут велопробігу «Вшануємо пам’ять захисників України». Участь у гонці візьмуть ветерани російсько-української війни. Організатор заходу є Міністерство у справах ветеранів, а сам велопробіг приурочено до Дня пам‘яті захисників України, який відзначатимуть 29 серпня.

Про це повідомляють офіційні джерела.

«Велопробіг стартує 16-го серпня у місті Ужгород, учасники команди подолають близько 1 800 кілометрів та відвідають різні міста України, зокрема,  м. Стрий, м. Рогатин, м. Тернопіль, м. Хмельницький, м. Вінниця, м. Житомир,  м. Київ,  м. Лубни,  м. Полтава,  м. Дніпро, м. Запоріжжя,  м. Бердянськ та фінішують 29 серпня у місті м. Маріуполі.

Закликаємо ветеранську та волонтерську спільноту, родини загиблих і просто небайдужих долучатися до велопробігу у своїх містах», - йдеться в інформації.

Зазначимо, що мета заходу - створення традиції гідного вшанування пам'яті загиблих захисників України, привернення уваги населення до подій на сході, підтримки ветеранів бойових дій, популяризації ветеранського спорту, спортивної реабілітації та здорового способу життя.