Na Парижі

«Вінницягаз» встановив 22 ШГРП власного виробництва на газових мережах Вінниччини

Новини Вінниці / «Вінницягаз» встановив 22 ШГРП власного виробництва на газових мережах Вінниччини
Завдяки власному виробництву сучасного газорозподільного обладнання та співпраці з провідними європейськими партнерами «Вінницягаз» успішно оновлює газові мережі області навіть під час війни.

Про це йдеться у повідомленні товариства.  

Так на кінець травня компанія встановила 22 сучасних ШГРП виробництва Вінницького заводу RGC Prodaction. На зміну застарілим зразкам тепер працює потужне обладнання, виготовлене з використанням інноваційних європейських технологій та комплектуючих.

Тим самим виправдала себе багаторічна стратегія РГК щодо європейського напрямку розвитку газорозподільних мереж та повної відмови від радянських і російських технологій в газорозподілі. Налагоджені контракти з світовими постачальниками та логістика.

ШГРП призначені для зниження і підтримки тиску газу на заданому рівні, очищують газ та захищають газові прилади споживачів від стрибків тиску в мережі.

Тож якість і належна робота такого обладнання беззаперечні для належного функціонування газорозподільних мереж, безпечного та безаварійного постачання природного газу споживачам.

Загалом до кінця поточного року компанія замінить на мережах Вінниччини 68 ШГРП.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї