Вінницька громада передала 20 квадрокоптерів і 20 тисяч сухих душів для військових частин

Новини Вінниці / Вінницька громада передала 20 квадрокоптерів і 20 тисяч сухих душів для військових частин

Нещодавно трьом військовим частинам було передано 20 квадрокоптерів DJI Mavic 3T та 20 тисяч сухих душів.

13 червня 2024 року Вінницька міська рада разом з громадою та Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом передали значну допомогу для трьох військових частин. Військові отримали 20 квадрокоптерів DJI Mavic 3T та 20 тисяч сухих душів. Це обладнання покликане полегшити виконання бойових завдань та покращити побутові умови захисників у польових умовах.

Один з військових, який отримував техніку, зазначив: «Ви дуже багато робите доброї й гарної справи, і з часом це зерно дасть свої плоди, які будуть пожинати якщо не ми, то наші діти, внуки й правнуки. Дякуємо Вінницькій громаді та всій команді, яка сьогодні працює на благо та допомагає Збройним Силам України».

Секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський підкреслив важливість постійної допомоги військовим, щоб вони відчували підтримку. Він детально розповів про підготовлену допомогу: «Передаємо нашим Захисникам сухі душі та “мавіки”, до них додаємо також інструкцію до змін частот, аби уникати РЕБу. Її відпрацювали наші айтівці разом з бізнесом. Дуже хочемо, аби все це допомогло нашим хлопцям в боротьбі з росією. Квадрокоптери – це “очі” наших військових, вони допомагають оборонцям виконувати бойові завдання, а найголовніше – зберігають їм життя».

Депутат Вінницької міської ради та координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Віктор Перлов разом з колегами Ярославом Матвійчуком та Романом Андронійчуком зустрілися з оборонцями, щоб обговорити першочергові потреби. Вони наголосили на важливості регулярної комунікації з військовими частинами, щоб оперативно реагувати на їх запити та надавати необхідну допомогу.

З початку повномасштабного вторгнення Вінниця підтримує вже 36 військових частин. Цього року на основний пріоритет «Безпека та оборона» у бюджеті громади передбачено майже 1 мільярд гривень, що становить третину коштів, які не входять до захищених статей.

Нагадаємо, що Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб було створено у березні 2022 року за спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Очолює штаб Володимир Гройсман, а його завданням є координація зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів у допомозі силам оборони України.