Вінницька громада проводжає у вічність захисника України

Новини Вінниці /  Вінницька громада проводжає у вічність захисника України

Сьогодні, 8 липня, Вінницька громада прощається зі своїм героєм, Олександром Денисовим, який віддав своє життя за Україну.

Олександр Михайлович Денисов народився 21 червня 1988 року у Вінниці. Навчався у місцевій школі №19, згодом вступив до інституту, але покинув навчання, щоб піти на строкову службу в армію. Йому тоді було лише 18 років. Після повернення з армії Олександр працював рятувальником у Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС), де рятував життя українців. 

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну у 2022 році, Олександр свідомо вирішив знову стати на захист батьківщини. Він приєднався до Збройних Сил України у березні 2022 року. Його рішення було обумовлене великою любов'ю до України та бажанням захистити її від ворогів. Про це розповідає його сестра, згадуючи, як боліла його душа за долю країни.

Олександр Денисов служив у Третій окремій танковій Залізній бригаді. У 2022 році він брав участь у боях на Київщині, згодом був направлений на службу до Харківської області. Олександр пройшов навчання на військового медика та брав участь у бойових операціях. Повертаючись з однієї з таких операцій, він загинув 1 липня 2024 року поблизу селища Першотравневе Ізюмського району Харківської області.

На Олександра чекали вдома його дружина, мати та сестра. Без батька залишилась 14-річна донька. Його смерть є великою втратою для родини та всієї громади.

Церемонія прощання з Олександром Денисовим відбудеться сьогодні об 11:00 за адресою 1-й провулок Замковий, 11/2. Відспівають героя о 12:00 у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору. О 13:00 Захисника поховають на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Вічна пам'ять полеглим воїнам! Глибокі співчуття рідним та близьким.

Михайло Білик

8 липня, 2024