Вінницька компанія через аукціон купила морський порт. Це перша подібна продаж в Україні

Новини Вінниці / Вінницька компанія через аукціон купила морський порт. Це перша подібна продаж в Україні

В Україні вперше продали морський порт. «Усть-Дунайськ» пішов з молотка за 201 млн грн.

Про це інформує видання Ukrainian Shipping Magazine.

У вівторок, 17 січня, відбувся аукціон по приватизації морського порту «Усть-Дунайськ», розташованого на Одещині. Стартова ціна склала 60 млн грн, але під час торгів одна з компаній запропонувала понад 200 млн грн.

«Найкращу ціну за порт «Усть-Дунайськ» пропонує вінницьке ТОВ «Еліксир Україна». Аукціон проходив на державній платформі Prozorro.Sales. Всього в аукціоні взяли участь 8 компаній. Найвища запропонована сума склала 201 млн грн», – інформує видання.

Згідно з даними YouControl, компанія «Еліксир Україна» зареєстрована шість років тому у Вінниці. Основний вид діяльності – гуртова торгівля хімічними продуктами.

Відомо, що «Еліксир Україна» входить до групи «ВІМЕКСІМ», а також є офіційним представником Elixir Zorka – сучасної фабрики з виробництва комплексних мінеральних добрив у Шабаці. Компанія займається реалізацією комплексних мінеральних добрив в Україні.

Валерій Віхренко є засновником та власником близько двадцяти компаній, зокрема Групи компаній «ВІМЕКСІМ», що займається переробкою, експортом та наданням логістичних послуг із зернових та олійних культур.