Вінницька «Нива» мінімально переграла «Кремінь-2»

Новини Вінниці / Вінницька «Нива» мінімально переграла «Кремінь-2»

Вчора, 15 жовтня, у Вінниці місцева «Нива» переграла новачка Другої ліги «Кремінь-2» з Кременчука. Перемога з рахунком 1:0 стала нелегкою для господарів…

Як повідомляє клубна пресслужба, атакувала «Нива» великими силами. Проте відкривати рахунок на перших хвилинах мали гості. Та як П’ятибрат після стрімкої контратаки не влучив по порожнім воротам – запитання з серії «Що? Де? Коли?»

Вінничани розхитували оборону суперника методично. Самотужки намагалися прорватися до володінь Музички Шевчук, Жуков і Загорулько. В одних випадках їм не вистачало прицільного удару, в інших – передачі йшли в нікуди. Молодь з Кременчука трималася на фоні досвідченої «Ниви» чудово.

Рахунок головою після розіграшу кутового удару відкрив граючий президент «Ниви» Загорулько. Він на 58-й хвилині реалізував один з багатьох командних моментів.

«Кремінь-2» вчетверте поступився в гостях і знову не забив. Вінницька «Нива» реабілітувалася за поразку в минулому турі від «Ниви» з Бузової (0:2).