Новини Вінниці / Вінницька "Нива" перед відпусткою виборола перемогу у турнірі "Winter DevRain Сup" (ФОТО)

У Вінниці фінішував відкритий зимовий чемпіонат міста з футболу "Winter DevRain Сup". Змагання проходили у двох лігах. Зокрема, у вищому дивізіоні - за коловою системою грали п'ять команд, в тому числі вінницька «Нива».

Як повідомляє пресслужба клубу, нивівцям протистояли аматорські колективи. Тому для профі змагання мало статус одного із етапів підготовки до сезону.

У стартовій грі «Нива» здолала «Інтер АТ» (Гавришівка) – 1:0, а закріпила успіх перемогою на «ЕМС-Поділля» (Вінниця) – 4:2. Далі були бойові нічиї із «Феніксом» (Селище) – 1:1 і багаторазовим переможцем різних міських змагань «ЯСКО» (Вінниця) – 3:3.

Таким чином нивівці здобули першість у турнірі, залишивши позаду «ЯСКО», «Інтер АТ» та решту опонентів.

За словами керівників «Ниви», таким чином команда із хорошим настроєм увійшла до Нового 2021 року. Тепер гравці йдуть у відпустку до кінця січня, а потім  розпочнуться навчально-тренувальні збори для підготовки до чемпіонату України.

Новини Вінниці / Вінницька "Нива" перед відпусткою виборола перемогу у турнірі "Winter DevRain Сup" (ФОТО)Новини Вінниці / Вінницька "Нива" перед відпусткою виборола перемогу у турнірі "Winter DevRain Сup" (ФОТО)Новини Вінниці / Вінницька "Нива" перед відпусткою виборола перемогу у турнірі "Winter DevRain Сup" (ФОТО)Новини Вінниці / Вінницька "Нива" перед відпусткою виборола перемогу у турнірі "Winter DevRain Сup" (ФОТО)Новини Вінниці / Вінницька "Нива" перед відпусткою виборола перемогу у турнірі "Winter DevRain Сup" (ФОТО)