Новини Вінниці / Вінницька «Нива» перемогла «Любомир» з Київщини, тричі забивши з однаковим інтервалом між голами

Для новачка Другої ліги ФК «Любюомир» із смт Ставище, що на Київщині, візит до Вінниці виявився невдалим. Місцева «Нива» на домашньому полі перемогла гостей з рахунком 3:1. Усі голи вінничани забивали з інтервалом у 20 хвилин.

Вінничани надзвичайно активно почали поєдинок і мали кілька гольових моментів. Втім, рахунок у матчі було відкрито лише на 35 хвилині після подачі кутового Олександром Борячуком і точного удару головою Ігорем Маляренком.

На початку другого тайму захисник «Любомира» рукою зіграв у власному карному майданчику. Рефері призначив пенальті. На 55 хвилині Олександр Калітов влучив у праву від воротаря «дев’ятку», не залишивши шансів голкіперу гостей.

На 70-ій гості «поквиталися» - після пробиття штрафного голою гол забив Ілля Терещенко. Ні захист «Ниви», ні ворота Гурідов не «втрутилися». Це був перший небезпечний стандарт у воріт вінничан.

Остаточну крапку у матчі поставив атакуючий півзахисник і президент «Ниви» Артур Загорулько на 75 хвилині, точно пробивши з-за меж карного майданчику у нижній кут.

У кінцівці матчу вінничани ще мали кілька нагод збільшити рахунок, хоча без стовідсоткових моментів. Це перша перемога «Ниви» у цьому сезоні.