Вінницька Нива перемогла в гостях: два голи за три хвилини (ВІДЕО)

Новини Вінниці / Вінницька Нива перемогла в гостях: два голи за три хвилини (ВІДЕО)

Тріумфом Тимофія і Антона Брижчуків можна вважати виїзний поєдинок вінницької «Ниви» до Закарпаття. В середині другого тайми вони по черзі забили у ворота ФК «Ужгород», що дозволило вінничанам отримати гостьову перемогу.

Господарі майданчику тиснули на «Ниву» більшість ігрового часу, мали перевагу у триманні м’ячом та за гольовими моментами. Але не забили. На відміну від хазяїв вінничани свої моменти використали. На 73 хвилині точним ударом у «дев’ятку» рахунок у матчі відкрив Т. Брижчук, а на 75-ій після прострілу вздовж лінії воріт влучно пробив у сітку А. Брижчук. Отже «Ужгород» - «Нива» 0:2.

Як зазначає пресслужба «Ниви», на післяматчевій прес-конференції головний тренер вінничан Колінс Нгаха зауважив, що «хлопці старалися, віддавалися на 100% на полі».

«У голові були думки про те, як вдома нам не зарахували два голи проти цього ж суперника у першому колі. Ми, напевно, взяли три очка тому, що більше цього хотіли», - пояснив наставник «Ниви».