Вінницька «Нива» вдома перемогла «Мункач» із Закарпаття

Новини Вінниці / Вінницька «Нива» вдома перемогла «Мункач» із Закарпаття

У Вінниці 14 серпня вінницька «Нива» за рахунком та за змістом переграла «Мункач» з Мукачевого, що на Закарпатті, з рахунком 3:1. Гості, хоча й новачки групи А Другої ліги, проте у перших турах показали змістовну та результативну гру, доказавши, що боротимуться за перебування у верхівці турнірної таблиці. Проте у цей день вінничани виявилися сильнішими. До речі, як виявляється, за усю історію протистоянь «нивівці» вже втретє переграють вдома мукачевські клуби саме з таким рахунком.

Слід відзначити, що обидві команди грали на зустрічних курсах. Гості намагалися тиснути, але то був не їхній день…

«Нивівець» Роман Худик відкрив рахунок у зустрічі на 15-ій хвилині, влучно пробивши з меж карного майданчику під перекладину..

На 55-ій хвилині Віктор Георгієв розпочав контратаку господарів та вивів Артура Загорулька майже один-на один з голкіпером на лівому фланзі. Граючий президент «Ниви» точно пробив у дальній кут від воротаря.

Після подачі кутового Дмитро Петрик на 64-ій хвилині довів рахунок до розгромного.

На 85-ій хвилині «Мункач» скоротив рахунок. Майже по центру воріт влучно пробив Данило Волков.

Наприкінці матчу вінничани ще мали кілька можливостей збільшити різницю, але захисники рятували ситуацію, двічі вибиваючи м’яч з порожніх воріт.

На фото: гол Артура Загорулька