Вінницькі фрі-файтери здобули 9 нагород на чемпіонаті України у Бучі

Новини Вінниці / Вінницькі фрі-файтери здобули 9 нагород на чемпіонаті України у Бучі

У місті-герої Бучі (Київська область) відбувся чемпіонат України з фрі-файту. Це український різновид змішаних бойових мистецтв. Вінничани здобули дев’ять нагород різного ґатунку.

Загалом за перемогу у Бучі боролися близько 200 спортсменів із 16 обласних збірних. Команду Вінницької області представляли 17 спортсменів. Це були бійці із Вінниці, Стрижавки, Шаргорода та Погребища. Партнерами збірної Вінницької області виступила громадська організація «азовського» руху «Центурія» і компанія Agrokalina. Троє із вінничан стали чемпіонами, ще шість —  бронзовими призерами.

«Кожен із наших чемпіонів провів понад три важкі поєдинки і продемонстрував високий рівень підготовки. Відзначу вінничанина Володимира Заболотного, який став чемпіоном у престижній віковій категорії 19-20 років і виконав норматив майстра спорту України», —  прокоментував тренер Вінницької обласної федерації фрі-файту Дмитро Туз.

Новим головою Вінницької обласної федерації фрі-файту нещодавно став Юрій Васківнюк. Він змінив на цій посаді Вадима Кудіярова, який захищає Україну у лавах ЗСУ.

«Вперше після мого обрання на посаду голови вінницька збірна виступала на чемпіонаті України і показала непоганий результат. Тепер будемо прагнути залучати інші клуби і розширювати мережу обласної федерації. Збираємося провести Кубок і чемпіонат області, аби відібрати найкращих бійців і відправляти їх на всеукраїнські змагання», — сказав Юрій Васківнюк.

Результати вінничан на чемпіонаті України

Вікова група 10 — 12 років

Юрій Поліш (вагова категорія 57 кг, Православна парашутно-десантна школа, Погребище) —  1 місце;

Владислав Савенков (37 кг, Православна парашутно-десантна школи, Погребище ) — 3 місце.

Вікова група 13 — 15 років: