Вінницькі учні зібрали понад 60 тисяч гривень для нацгвардійців

Новини Вінниці / Вінницькі учні зібрали понад 60 тисяч гривень для нацгвардійців

Днями учні Вінницького ліцею № 8 організували масштабний благодійний ярмарок, присвячений до Дня вишиванки.

Захід мав дві важливі цілі: популяризацію української культурної спадщини та збір коштів для підрозділу оборонців «Червона калина». Завдяки активній участі школярів, їхніх батьків та педагогів вдалося зібрати понад 60 тисяч гривень, які підуть на підтримку наших захисників на фронті.

На шкільному подвір'ї було організовано численні локації з різноманітними смаколиками та домашньою випічкою. Відвідувачі мали змогу скуштувати кекси, коктейлі, торти та печиво, приготовані учнями та їхніми батьками. Кожен, хто робив донат, отримував можливість насолодитися солодощами та одночасно зробити свій внесок у допомогу нацгвардійцям.

"Ми дуже старалися, щоб приготувати багато різних солодощів. Це важливо для нас, адже ми хочемо допомогти нашим військовим", – поділилася учениця Софія Щербата, яка разом із родиною активно готувалася до ярмарку.

Педагогічний та батьківський колективи також підтримали ініціативу школярів, допомагаючи організувати ярмарок та підготувати тематичні виступи й майстеркласи. Вони розповідали відвідувачам про значення вишиванки як символу української культури та її історію.

"День вишиванки – це свято, яке об'єднує нас і нагадує про наше коріння. Цьогоріч ми вирішили поєднати його з благодійною акцією, щоб зробити свій внесок у перемогу України, адже маленьких донатів не буває", – розповіла директорка ліцею Наталія Підлісна.

Під час заходу учасники також сплели дві маскувальні сітки, які будуть передані на фронт. Загалом, ярмарок пройшов успішно й учням вдалося зібрати 61 250 гривень.

Як підсумувала директорка ліцею Наталія Підлісна, ці кошти будуть спрямовані на придбання акумуляторної батареї для підрозділу «Червона калина».