![Вінницький біатлоніст здобув три перемоги на Кубку світу / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Вінницький біатлоніст здобув три перемоги на Кубку світу](/system/posts/covers/000/032/752/original/421948270_940806287714412_545252300599241479_n.jpg?1707299605)
На другому етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону, що проходив у Мартеле, Італія, вінницький спортсмен Олександр Казік вразив усіх своїми виступами, ставши триразовим чемпіоном світу з біатлону.
Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов привітав вінницьких паралімпійців з гідними виступами на Кубку світу.
«Вінничанин Олександр Казік разом зі своїм гайдом та тренером Сергієм Кучерявим став триразовим чемпіоном світу з біатлону
Переможними для спортсменів стали дистанції: спринт на 7,5 км, спринт переслідування на 2,4 км, та гонка на дистанції 10 км», - написав Сергій Борзов.
Наступним викликом для Олександра Казіка та його команди стане участь у Чемпіонаті світу, який відбудеться у місті Принц Джордж, Канада, навесні цього року.