Na Парижі

Вінницький облмуздрамтеатр імені Садовського оприлюднив репертуар на вересень

Новини Вінниці / Вінницький облмуздрамтеатр імені Садовського оприлюднив репертуар на вересень
У Вінниці стартує новий – 88-ий театральний сезон музично-драматичного театру імені Миколи  Садовського. Він розпочнеться з двох прем’єр — «Terra incognita» та «ШvЛ».

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

У Вінниці стартує новий – 88-ий театральний сезон музично-драматичного театру імені Миколи  Садовського. Він розпочнеться з двох прем’єр — «Terra incognita» та «ШvЛ».

Репертуар на вересень включає і ті вистави, які були представлені раніше. 9 вересня о 18.30 вінничан запрошують на театралізоване дійство «Terra incognita».

«Для вас співатимуть, танцюватимуть, жартуватимуть актори нашого театру. Ви ж побачите не просто солістів, акторів драми, балету, оркестру, ви побачите нас… таких відкритих… лише прислухайтеся, придивіться… і відчуйте!», - зазначають у Facebook театру.

А 16 вересня о 19.00 на Малій сцені театру інша прем'єра - вистава «ШvЛ» за п'єсою американського драматурга Едварда Олбі "Шлюбний етюд" (Marriage play). У назві використана дуже відома в наш час абревіатура… Як розшифрувати ці три літери в контексті п‘єси? Це вже вирішувати кожному з вас, любі наші глядачі! А допомагатимуть вам Віталій Рибак (Він) та з.а.України Наталя Шолом (Вона).

Виставу «ШvЛ» (сцени з сімейного життя) покажуть також 17 та 29 вересня.

Ще у програмі на вересень: комедія для дорослих на 2 дії «Смішні гроші», розумна казка «Дюймовочка та Метелик», мюзикл на 2 дії «Моя чарівна леді», комедія-притча «Хелемські мудреці», рок-опера «Біла ворона» тощо.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї