Вінницький самбіст переміг на престижному турнірі під Києвом (ФОТО)

Новини Вінниці / Вінницький самбіст переміг на престижному турнірі під Києвом (ФОТО)

У суботу, 14 грудня, в Броварах, що поблизу Києва, відбулися VII Всеукраїнські ігри єдиноборств - Ukrainian Combat Games. Вінничанин Петро Давиденко переміг у титульному поєдинку з бойового самбо у категорії до 90 кілограмів.

У програмі вечора зустрілися призери чемпіонатів світу і Європи – Петро Давиденко і киянин Дмитро Баток. Дострокову перемогу здобув вінничанин і став володарем головного призу.

Зазначимо, що Петро родом з Оратова, нині представляє Вінницю, а працює в МНС у Калинівському районі. Незважаючи на те, що для Давиденка спорт є в першу чергу гарним хобі, він має неабиякі досягнення на міжнародному рівні.

Вінничанин здобув бронзу чемпіонату Європи, Кубку світу у Мінську (Білорусь) та чемпіонату світу у Кореї.

Новини Вінниці / Вінницький самбіст переміг на престижному турнірі під Києвом (ФОТО)Новини Вінниці / Вінницький самбіст переміг на престижному турнірі під Києвом (ФОТО)Новини Вінниці / Вінницький самбіст переміг на престижному турнірі під Києвом (ФОТО)