Na Парижі

Впевнена перемога: Україна забила три голи Вірменії

Новини Вінниці / Впевнена перемога: Україна забила три голи Вірменії
Національна збірна України з футболу 11 червня перемогла команду Вірменії у своєму другому матчі Ліги націй УЄФА з рахунком 3:0. Вирішальним став другий тайм, коли вдалося тричі вразити ворота суперника.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Попри тотальну перевагу українців, після першого тайму на табло стадіону у польському місті Лодзь світились нулі.

У другій половині гри українці були влучніше. На 61-ій хвилині спрацювала «гармата» Руслана Малиновського, на 77-ій Олександр Караваєв після сольного проходу лівим краєм дав передачу у центр, звідки йому «скинув» м’яч вірменський захисник, і українець точно влучив у ворота, а на 84-ій Віталій Миколенко підставив ногу під м’яч, який суперник відбивав…

Ще двічі рятував ворота Андрій Пятов, який сьогодні, провів свій 42-ий «сухий» матч за збірну. І останній. Досвідчений голкіпер попрощався з товаришами.

Тепер після двох турів у збірної України 6 очок, а 14 червня команда зіграє у Лодзі з ірландцями.