Впевнена перемога: Україна забила три голи Вірменії

Новини Вінниці / Впевнена перемога: Україна забила три голи Вірменії

Національна збірна України з футболу 11 червня перемогла команду Вірменії у своєму другому матчі Ліги націй УЄФА з рахунком 3:0. Вирішальним став другий тайм, коли вдалося тричі вразити ворота суперника.

Попри тотальну перевагу українців, після першого тайму на табло стадіону у польському місті Лодзь світились нулі.

У другій половині гри українці були влучніше. На 61-ій хвилині спрацювала «гармата» Руслана Малиновського, на 77-ій Олександр Караваєв після сольного проходу лівим краєм дав передачу у центр, звідки йому «скинув» м’яч вірменський захисник, і українець точно влучив у ворота, а на 84-ій Віталій Миколенко підставив ногу під м’яч, який суперник відбивав…

Ще двічі рятував ворота Андрій Пятов, який сьогодні, провів свій 42-ий «сухий» матч за збірну. І останній. Досвідчений голкіпер попрощався з товаришами.

Тепер після двох турів у збірної України 6 очок, а 14 червня команда зіграє у Лодзі з ірландцями.