![Врятували від пожежі трьох діток та їхню матір / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Врятували від пожежі трьох діток та їхню матір](/system/posts/covers/000/032/788/original/2024-02-12_%281%29.png?1707732008)
У місті Хмільник, недавно стався випадок пожежі у багатоквартирному житловому будинку. Прибувши на виклик, поліціянти громади та сектору реагування патрульної поліції виявили, що усередині будинку знаходяться мати та троє неповнолітніх дітей: 2019, 2021 та 2023 років народження.
Вдало врятувати маленьких мешканців вдалося завдяки вмілій та оперативній дії поліціянтів. Через вікно однієї з кімнат вони врятували дітей, а 31-річну маму малюків вивели на свіже повітря.
Подальші обставини пожежі та стан здоров'я постраждалих уточнюються.
Кадри відео порятунку дівчат можна переглянути за посиланням фейсбук сторінці Поліції Вінницької області.