Юний вінницький казкар Тимофій Ковалевський продав власні казки на 15 тисяч гривень, щоб підсилити ЗСУ

Новини Вінниці / Юний вінницький казкар Тимофій Ковалевський продав власні казки на 15 тисяч гривень, щоб підсилити ЗСУ

Семирічний вінничанин Тимофій Ковалевський навчається у початковій школі №25. У вільний від навчання час хлопець пише та продає казки, а зібрані кошти донатить на Збройні Сили України.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Свою першу збірку Тимофій написав у шість років. Допомагала у створені книги бабуся – тоді хлопець диктував, а вона занотовувала усе на папері. Загалом у збірку помістили п’ять казок з кольоровими ілюстраціями.

Книжку із казками Тимофій продає за доступною ціною. Каже, що робить все з однією метою – щоб військові змогли купити зброю, машину чи обладнання для того, аби пришвидшити Перемогу.

Загалом семирічний Тимофій вже зібрав близько 15 тисяч гривень і отримав від бійців особливий подарунок.

«Нема такого, що воюють тільки воїни, а ми у себе у Вінниці відпочиваємо. Ми маємо допомагати тим хлопцям і дівчатам, що зараз на війні. Це потрібно робити усім», – пояснює Тимофій.

Презентує власні казки Тимофій і одноліткам. У школі пишаються вихованцем. Кажуть, Тимофій творчий і розумний хлопчик.

«Він перерахував усі кошти до копієчки для ЗСУ. Потім дітки ще побачили ці книжечки, і почали купувати. Але мушу сказати, що це не та дитина, яка прагне популярності, цей хлопець як і всі українці прагне одного – Перемоги», – коментує вчителька початкових класів Олена Поліщук.

Юний казкар вже працює над другою збіркою творів. Каже, волонтерити буде, допоки Україна не переможе.

Олеся Рудницька

11 грудня, 2023