З початку війни до вінницької «Цілодобової варти» надходить майже вдвічі більше звернень, ніж раніше

Новини Вінниці / З початку війни до вінницької «Цілодобової варти» надходить майже вдвічі більше звернень, ніж раніше

Відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» Вінницької міськради продовжує приймати звернення вінничан. Звернення, що у цей час надходять на лінію «15-60», переважно стосуються питань поселення тимчасово переміщених осіб: житло, харчування, лікування, реєстрація, працевлаштування, отримання гуманітарної допомоги тощо.

Як нагадують у міськраді, графік роботи відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» не змінився - він залишається 24/7. Лише з підсиленням.

«Завдання нашого відділу залишаються незмінними: інформування громадян, координація підприємств, фіксація порушень та передача відповідним структурам, моніторинг виконання звернень тощо. До обов’язків додався жорсткіший контроль стосовно надання послуг житлово-комунальної сфери та контроль над підвищенням цін на соціальні товари», - розповіла начальниця відділу «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Також «Цілодобова варта» продовжує надавати інформацію вінничанам, які в цей час прикладають максимум зусиль для підтримки нашого міста та його жителів.

«Наші мешканці не залишаються байдужими - постійно пропонують свою допомогу: продукти харчування, одяг, необхідні речі для дітей, рідше - житло. В кого є можливість та час – долучаються до приготування їжі для біженців, плетіння маскувальних сіток, сортування гуманітарної допомоги», - каже заступник начальника відділу Оксана Костюченко.

Серед чоловіків призивного віку найчастіше звертаються за інформацією про вступ до Територіальної Оборони та Збройних Сил України. Власники авто різних категорій пропонують допомогу та волонтерство.

«В нинішніх умовах важливо підтримувати роботу усіх структур належним чином, ми намагаємось швидко передати усі звернення для усунення проблем, що виникають у Вінниці», - каже начальниця відділу «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Або в онлайн-чаті, що знаходиться в правому нижньому кутку за посиланням - https://www.vmr.gov.ua/1560.