![За добу на Вінниччині COVID-19 виявили у трьох десятків військових та працівників ЗСУ: шістьох армійців госпіталізували / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / За добу на Вінниччині COVID-19 виявили у трьох десятків військових та працівників ЗСУ: шістьох армійців госпіталізували](/system/posts/covers/000/015/929/original/90917290_529929287947286_2470230971207647232_n.jpg?1606379840)
Протягом минулої доби у Збройних Силах України зареєстровано 259 нових випадків коронавірусу. До закладів охорони здоров’я госпіталізовано 41 особу. Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗСУ. Зокрема, на Вінниччині до Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону шпиталізовано п'ятьох військовослужбовців. Один працівник Збройних Сил лікується у Шаргородській ЦРЛ, 23 військовослужбовця та один працівник ЗС України на Вінниччині лікуються вдома під наглядом медиків.
Як повідомляють у Командуванні Медичних сил ЗСУ, стан здоров’я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.
Загалом, станом на ранок 26 листопада в Збройних Силах України на COVID-19 хворіє – 2904 особи. За час пандемії одужало 6715 осіб, зареєстровано 26 летальних випадків.