Na Парижі

За посів пшениці у заказнику на Вінниччині майстер лісу сплатить символічний штраф та свідчитиме в іншій кримінальній справі

Новини Вінниці / За посів пшениці у заказнику на Вінниччині майстер лісу сплатить символічний штраф та свідчитиме в іншій кримінальній справі
Ямпільський районний суд визнав винуватим майстра лісу лісогосподарського підприємства у пошкодженні об’єкта природно-заповідного фонду на території Могилів-Подільського району (ч. 1 ст. 252 КК України) та затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим.

Як повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області, згідно з умовами угоди, майстер визнає свою винуватість у тому, що він здійснив розорювання земельної ділянки та посів озимої пшениці з подальшим внесенням до ґрунту мінеральних добрив (селітри) на території, яку включено до складу ботанічного заказника загальнодержавного значення «Урочище «Білянський ліс».

Це призвело до пошкодження 13,78 гектарів землі та об’єктів рослинного світу, які занесено в Червоної книги України.

Крім того, обвинувачений взяв на себе зобов’язання щодо надання викривальних показань в одному з кримінальних проваджень, досудове розслідування в якому наразі триває.

Вироком суду винуватцю призначено покарання у виді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень. Розмір символічний, зважаючи на мільйонні збитки та прибутки від збуту пшениці.

Також на сьогодні триває позовна робота, спрямована на відшкодування завданих збитків та приведення пошкодженої земельної ділянки у стан, який існував до вчинення злочину.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї