Na Парижі

Заради того, аби вінничанину надати 5 соток, Держліс позбавили 6 га. В апеляційному суді скасували рішення

Новини Вінниці / Заради того, аби вінничанину надати 5 соток, Держліс позбавили 6 га. В апеляційному суді скасували рішення
Вінницький апеляційний суд 17 січня скасував рішення Вінницького міського суду, за яким жителю обласного центру виділили 5 соток лісу «для обслуговування» його квартири у багатоповерхівці.

Як повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури, у ході розгляду звернення державного лісогосподарського підприємства виявлено рішення Вінницького міського суду, яке постановлене всупереч інтересам держави.

«Судом визнано недійсним виданий підприємству державний акт на право постійного користування земельною ділянкою лісогосподарського призначення площею 6 га вартістю 22 млн гривень у м. Вінниці та визнано за фізичною особою право власності на частину цієї ділянки площею 5 соток (справа № 127/18239/20).

Рішення суду мотивовано тим, що громадянин є власником квартири у багатоквартирному будинку, а земельна ділянка необхідна йому для обслуговування цієї квартири», - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі звертають увагу на те, що при цьому судом не взято до уваги, що уповноваженими державними органами рішення про вилучення землі з постійного користування державного підприємства та передачу її громадянину не приймалось.

«Більш того, судом не залучено до розгляду справи належного відповідача – Вінницьку обласну військову адміністрацію. При цьому прийнято рішення, що порушує її права. Суддя фактично перебрав на себе повноваження обласної військової адміністрації, створивши передумови для вибуття з державної власності земель лісогосподарського призначення», - зазначають у прокуратурі.

Тому, незаконне рішення прокуратура оскаржила в апеляційному порядку. Вінницьким апеляційним судом апеляційну скаргу задоволено, рішення суду першої інстанції скасовано та відмовлено громадянину у задоволенні позову.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї