До Вінниці прибув перший гуманітарний вантаж з-за кордону

Новини Вінниці / До Вінниці прибув перший гуманітарний вантаж з-за кордону

Сьогодні, 1 березня, до Вінниці доставили гуманітарний вантаж з Польщі. У пакунках - ліки та необхідні витратні матеріали медичного призначення. Наразі волонтери сортують та розподіляють їх по лікарнях міста. Вінницький міський голова Сергій Моргунов подякував партнерам за допомогу.

Як повідомляє міський голова Сергій Моргунов:

«Наші друзі з польських міст Тарнува та Радома відправили вантажівку з ліками та медзасобами. Бинти, джгути, шприци, еластичні пов’язки, дезрозчини для обробки ран, знеболюючі, жарознижуючі, антибіотики, дитячі ліки тощо. Польща відгукнулась першою. Очікуємо також поставок з нашого міста-побратима Кельце. Розмовляв також з мером литовського Паневежиса - теж готують вантажі. Нам потрібні медикаменти, бронежилети, каски. На нас вийшли громади США, Канади, Франції, Швейцарії. Міста Бірмінгем, Діжон, Цюрих. Весь демократичний світ через муніципалітети і бізнес підтримують нас не лише словом, а і ділом. Дякую, друзі! Пишаюся і нашими вінничанами, які активні і згуртовані, як ніколи. Все - для оборони, все - для захисту міста і України! Слава Україні!».

Допомогу з Польщі доставили у волонтерський центр. Директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова зазначає, що наразі волонтери сортують передані засоби.

«Сьогодні запрацював волонтерський центр. Ці ліки та медичні засоби вкрай важливі для нашої громади. Ми дуже вдячні, що люди з різних міст світу підключаються і співчувають нам», - сказала Валентина Войткова.