Густіше ніж у батьків. Хлопчик із Вінниці у 9 місяців став рекордсменом України завдяки довгому волоссю

Новини Вінниці / Густіше ніж у батьків. Хлопчик із Вінниці у 9 місяців став рекордсменом України завдяки довгому волоссю

Дев’ятимісячний Данило Коваленко із Вінниці став рекордсменом України у категорії «Найдовше волосся у немовляти». У своєму віці малюк має шевелюру довжиною 20 сантиметрів.

Про здобуток маленького українця розповіла керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова у Facebook.

Вона зауважила, що, поглянувши на фото, може здатися, що у хлопчика перука, утім волосся Данила – натуральне. Його довжину заміряли, дотримуючись міжнародних правил.

«Ви, мабуть, думаєте, навіщо оце на немовля одягнули перуку? Уявіть собі, що таку шевелюру має хлопчик віком 9 місяців! Такий унікальний малий українець, Данило Коваленко, живе у Вінниці. Думаю, йому більше пасує ім'я не Данило, а Лев. Його грива, тобто волосся, замірялося нами відповідно до міжнародних правил і має … 20 см!», – написала Вєтрова.

Жінка бачила багато різноманітних рекордів, але, здається, маленький вінничанин її особливо вразив. Батьки малюка керівниці Нацреєстру розповіли, що у жодного з них змалечку не було такого шикарного волосся.

«Волосся у Дані набагато густіше, ніж у його мами й тата і, можливо, навіть у нас з вами», – зауважила Лана Вєтрова.