Na Парижі

Ігор Леонов розповів, які завдання йому поставили у керівництві вінницької «Ниви»

Новини Вінниці / Ігор Леонов розповів, які завдання йому поставили у керівництві вінницької «Ниви»
Новопризначений тренер вінницької «Ниви» Ігор Леонов прокоментував своє призначення для Meta-ratings.com.ua. Наставник не скриває, що наступного сезону команда має боротися за путівку до Першої ліги.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Нагадаємо, NaПарижі писав про призначення І.Леонова головним тренером «Ниви». У грудні 2021-го фахівець пішов з аналогічної посади у «Минаї», який є аутсайдером Прем’єр-ліги.

«З пропозицією очолити «Ниву» до мене звернувся президент футбольного клубу Артур Загорулько, котрий свого часу грав під моєю опікою за молодіжний склад донецького «Шахтаря». Розмірковував недовго, все ж таки Вінниця — футбольне місто, а після зустрічі з керівництвом, спонсорами з'явилася впевненість, що вони слів на вітер не кидають», - зазначив Ігор Леонов.

За його словами, контракт підписав на 1,5 роки і він сподівається, що «наступного сезону «Нива» завоює путівку до Першої ліги».

«Мене запевнили, що паралельно вестиметься робота з удосконалення клубної інфраструктури. 21 січня я буду представлений команді. Заключний етап підготовки проведемо у Туреччині. Допомагатиме мені Михайло Старостяк — екс-гравець національної збірної України, з яким ми разом працювали у «Шахтарі» та «Минаї», - додав фахівець.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї