Ірина Буй з Вінниччини здобула бронзову нагороду у лижних гонках

Новини Вінниці / Ірина Буй з Вінниччини здобула бронзову нагороду у лижних гонках

Три нагороди приніс Україні восьмий день зимових Паралімпійських ігор у Пекіні. Вони були здобуті в різних класах лижних гонок на середній дистанції вільним стилем. Ірина Буй з Вінниччини здобула «бронзу».

Як повідомляє НОК України, серед учасниць з ураженням опорно-рухового апарату (клас стоячі), що долали 10 км, на п’єдестал зійшли одразу дві представниці України. Чемпіонкою Ігор стала Олександра Кононова (LW8), бронзовою медалісткою - Ірина Буй (LW8).

У чоловіків, що змагалися в категорії з порушенням зору на дистанції 12,5 км, бронзу виборов Дмитро Суярко (клас B2, гайд Олександр Ніконович)

Загалом у скарбничці національної збірної України вже 28 нагород: 10 золотих, 10 срібних, 8 бронзових на Паралімпіаді-2022.

Вітаємо, пишаємося вашими здобутками і захоплюємося вашим бойовим духом у цей надскладний час.